Po ponad siedmiu latach prowadzenia bloga postanowiłem przerwać to działanie w takiej formie. Forma się wyczerpała. Nie fotografuję tak dużo i na co dzień jak kiedyś. Zdjęcia, które robię, rzadko nadają się do tego typu szybkiej publikacji.
Bardzo dziękuję za śledzenie wpisów i komentarze.
Nie znikam jednak zupełnie z przestrzeni internetu. Zapraszam zatem w inne miejsce. Pod adresem www.notes.tomaszwiech.com będą pojawiać się zdjęcia, ale przede wszystkim będzie więcej tekstu. Tekstu o fotografii. Ale nie tylko.

After 7 years of keeping my blog, I have decided to discontinue my blogging activity. I find the formula exhausted. I do not photograph on a daily basis as much as I used to. The pictures I take these days are hardly fit for such on-going publication.
I would like to thank you for following my posts and comments.
However, I am not disappearing from the internet altogether. I would like to invite you my new website: www.notes.tomaszwiech.com, where I will publish photographs, but above all more text. Text about photography. But not only.

5 comments:

Pan Hrabia said...

Niniejszym - dzięki! Miło było wpaść na Twój blog od czasu do czasu :)

Anonymous said...

Nie zostałem przekonany w żaden sposób. Powiedzieć o fotografii, że formuła wyczerpała się, to tak jakby powiedzieć, że rzeczywistość się wyczerpała. Mnie takie "proste obserwacje" bardzo pasowały i mogłyby nadal trwać. Ten blog był dla mnie kontaktem z Polską, ciekawszym niż kolejny przegląd polskiego serwisu internetowego typu onet. Mieszkam poza krajem od 12 lat i nie podoba mi się to. Dużo dobrego...

Tomasz said...

Wyczerpanie nastąpiło nie w fotografii, ani nie w rzeczywistości, ale we mnie. Poza, jest wszystko ok i bez większy zmian. Polecam w kwestii Polski: http://blog.renatadabrowska.com/ i http://szlaga.blogspot.com/ i https://instagram.com/filip_springer/

Ola said...

Bardzo fajny blog :)
zapraszam na mojego bloga, znajduje się tam katalog blogów fotograficznych :)

esbboston said...

I have reaLLy enjoyed your blog. Thank you for giving us an interesting view of Poland.

Ja naprawdę zadowoleni bloga. Dziękujemy za udzielenie nam ciekawy widok Polsce.